Psichologinės paslaugos
 
Pasirūpink savimi !

Psichologinė-psichoterapinė pagalba

Psichologinis konsultavimas ir psichoterapija skirta žmonėms, norintiems įveikti iškilusius sunkumus bei išmokti savarankiškai su jais tvarkytis ateityje.

Psichologinis konsultavimas tinkamas klientui siekiant išspręsti įvairaus pobūdžio kasdienines problemas, susijusias su savęs vertinimu bei santykiais su aplinka  ir iš to kylančiais sunkiais išgyvenimais: įkyriomis mintimis, nerimu, baime, liūdesiu, gėda, kalte, pykčiu, netekties išgyvenimais ir panašiai.

Psichoterapija – tai tikslingi asmenybės keitimo metodai, kuriuos taikant suvokiami ir keičiami jausmai, mintys ir elgesio motyvai, trukdantys klientui gyventi pilnavertį gyvenimą. Psichoterapijos tikslas yra išmokyti klientą savarankiškai rasti jam tinkamus problemų sprendimo būdus.

Kreipkitės į:

Psichologę-psichoterapeutę, supervizorę Jolanta Navickienę -
humanistinės-egzistencinės krypties psichoterapeutę.
Mobilus: +37068502129
El. paštas: navijola@gmail.com
Adresas: Kanto g. 15-2, Klaipėda

Gerbiu žmones, kurie nenori kentėti, gyvendami „ne taip“ arba gyventi „bet kaip“, kurie nori sau kuo pilnavertiškesnio, prasmingesnio buvimo. O svarbiausia, drįsta leistis į šiek kiek bauginančią, bet kartu ir viliojančią Kelionę į save.
Esu baigusi VU psichologijos specialybę. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute įgijau psichoterapeuto ir supervizoriaus kvalifikaciją. Vadovavau Klaipėdos pedagoginei psichologinei tarnybai, dirbau Klaipėdos psichikos sveikatos centre, Klaipėdos universitete, LSMU neuromokslų instituto Streso ligų skyriuje, Palangos socialinių paslaugų centre.
Siekiu kartu su žmogumi suprasti, kas jam trukdo jaustis gyvenime taip, kaip norėtųsi jaustis ir kartu ieškome jam tinkamiausių sprendimų. Tikiu K.G. Jungo teiginiu, kad esame ne tuo, kas mums įvyko praeityje, esame tuo, kuo norime būti ateityje.